DMU Forretningssystem
Ranglister
Sortering ... vent venligst
Licens Navn Klub Antal løb Antal heat Antal bonus point Antal point Snit med bonuspoint Snit uden bonuspoint
1039 Jye Etheridge Esbjerg Motor Sport Speedway 2 8 1 3 2,00 1,50
3079 Nicki Pedersen Holsted speedway Klub 2 12 1 27 9,33 9,00
6494 Bjarne Pedersen Esbjerg Motor Sport Speedway 2 13 3 19 6,77 5,85
10499 Ulrich Østergaard Fjelsted Speedway Klub 1 3 1 1 2,67 1,33
11834 Kenneth Hansen Glumsø Speedway 2 12 3 22 8,33 7,33
11929 Peter Kildemand Fjelsted Speedway Klub 2 12 3 22 8,33 7,33
12169 Nicolai Klindt Vojens Speedway Klub 3 18 3 35 8,44 7,78
12519 Rene Bach Holsted speedway Klub 2 12 4 25 9,67 8,33
13037 Niels-Kristian Iversen Esbjerg Motor Sport Speedway 1 6 0 14 9,33 9,33
13160 Claus Vissing Grindsted Speedway Klub 1 4 0 0 0,00 0,00
13677 Kenneth Bjerre Grindsted Speedway Klub 2 12 3 20 7,67 6,67
15887 Anders Thomsen Vojens Speedway Klub 3 18 3 29 7,11 6,44
16472 Michael Jensen Slangerup Speedway Klub 2 13 0 18 5,54 5,54
16483 Linus Sundstrøm Fjelsted Speedway Klub 1 6 1 14 10,00 9,33
16559 Thomas Jørgensen Brovst Speedway Club 2 13 3 20 7,08 6,15
17994 Jonas Andersen Brovst Speedway Club 1 6 0 6 4,00 4,00
20213 Rasmus Jensen Holsted speedway Klub 2 12 3 25 9,33 8,33
20216 Mikkel Michelsen Slangerup Speedway Klub 1 6 1 16 11,33 10,67
21745 Nikolaj Jakobsen Silkeborg Speedway Club 2 12 4 20 8,00 6,67
22161 Lasse Bjerre Outrup Speedway Club 2 12 2 9 3,67 3,00
22226 Mikkel Andersen Brovst Speedway Club 1 4 1 1 2,00 1,00
23098 Andreas Lyager Slangerup Speedway Klub 3 19 2 28 6,32 5,89
24331 Lasse Pørtner Brovst Speedway Club 1 5 0 5 4,00 4,00
24342 Frederik Jakobsen Fjelsted Speedway Klub 2 12 1 21 7,33 7,00
24746 Matias Nielsen Esbjerg Motor Sport Speedway 2 12 1 21 7,33 7,00
25155 Emil Pørtner Brovst Speedway Club 3 11 0 11 4,00 4,00
25245 Patrick Hansen Glumsø Speedway 2 12 1 25 8,67 8,33
26455 Peter Ljung Outrup Speedway Club 1 6 0 2 1,33 1,33
26486 Piotr Protasiewicz Outrup Speedway Club 1 6 0 13 8,67 8,67
27701 Kevin Wölbert Esbjerg Motor Sport Speedway 1 5 0 2 1,60 1,60
27758 Tim Sørensen Outrup Speedway Club 2 13 2 25 8,31 7,69
27927 Jonas Knudsen Vojens Speedway Klub 1 4 0 0 0,00 0,00
27928 Mads Hansen Vojens Speedway Klub 3 18 1 28 6,44 6,22
29064 Mark Beyer Holsted speedway Klub 2 8 0 0 0,00 0,00
29578 Kevin Juhl Pedersen Holsted speedway Klub 2 8 3 7 5,00 3,50
30491 Jonas Seifert Slangerup Speedway Klub 3 16 4 17 5,25 4,25
32549 Benjamin Basso Vissenbjerg Bred Motor Klub 1 6 1 14 10,00 9,33
32691 Marcus Birkemose Fjelsted Speedway Klub 2 11 2 12 5,09 4,36
35616 Tobias Thomsen Brovst Speedway Club 1 5 2 3 4,00 2,40
36830 Timo Lahti Brovst Speedway Club 2 13 1 30 9,54 9,23
37337 Tomasz Gapinski Outrup Speedway Club 2 11 0 19 6,91 6,91
37761 Jesper Knudsen Vojens Speedway Klub 2 8 1 6 3,50 3,00
41885 Sam Masters Esbjerg Motor Sport Speedway 2 12 1 8 3,00 2,67
50117 Rohan Tungate Slangerup Speedway Klub 3 19 2 40 8,84 8,42
50228 David Bellego Grindsted Speedway Klub 2 12 1 24 8,33 8,00
52045 Aleksandr Loktajew Outrup Speedway Club 2 8 0 10 5,00 5,00
52289 Paco Castagna Brovst Speedway Club 1 6 0 7 4,67 4,67
53485 Kai Huckenbeck Vojens Speedway Klub 3 18 1 36 8,22 8,00
54479 Patryk Wojdylo Fjelsted Speedway Klub 1 6 1 4 3,33 2,67