DMU Forretningssystem
Ranglister
Sortering ... vent venligst
Licens Navn Klub Antal løb Antal heat Antal bonus point Antal point Snit med bonuspoint Snit uden bonuspoint
1925 Hans Andersen Vissenbjerg Bred Motor Klub 2 13 0 28 8,62 8,62
3079 Nicki Pedersen Holsted speedway Klub 4 24 3 54 9,50 9,00
6494 Bjarne Pedersen Esbjerg Motor Sport Speedway 3 20 1 32 6,60 6,40
7464 Andrey Kudryashov Slangerup Speedway Klub 1 4 0 1 1,00 1,00
10960 Mads Korneliussen Outrup Speedway Club 2 13 4 22 8,00 6,77
11834 Kenneth Hansen Glumsø Speedway 1 2 0 0 0,00 0,00
11929 Peter Kildemand Fjelsted Speedway Klub 2 13 2 27 8,92 8,31
12169 Nicolai Klindt Outrup Speedway Club 4 24 4 33 6,17 5,50
12519 Rene Bach Esbjerg Motor Sport Speedway 4 24 8 39 7,83 6,50
13037 Niels-Kristian Iversen Esbjerg Motor Sport Speedway 3 20 1 49 10,00 9,80
13262 Artur Czaja Esbjerg Motor Sport Speedway 1 5 1 6 5,60 4,80
15887 Anders Thomsen Fjelsted Speedway Klub 2 13 3 28 9,54 8,62
16472 Michael Jensen Outrup Speedway Club 2 13 0 27 8,31 8,31
16559 Thomas Jørgensen Brovst Speedway Club 1 6 3 8 7,33 5,33
17144 Mikkel Jensen Glumsø Speedway 2 13 3 21 7,38 6,46
20213 Rasmus Jensen Holsted speedway Klub 4 23 2 40 7,30 6,96
20216 Mikkel Michelsen Slangerup Speedway Klub 2 12 3 27 10,00 9,00
20837 Emil Grøndal Silkeborg Speedway Club 2 8 0 4 2,00 2,00
21704 Michael Thyme Outrup Speedway Club 2 0 0 0 0,00 0,00
21745 Nikolaj Jakobsen Silkeborg Speedway Club 2 12 3 18 7,00 6,00
21850 Sam Jensen Holsted speedway Klub 4 17 4 16 4,71 3,76
22226 Mikkel Andersen Brovst Speedway Club 1 6 0 5 3,33 3,33
23098 Andreas Lyager Slangerup Speedway Klub 3 20 1 34 7,00 6,80
24342 Frederik Jakobsen Fjelsted Speedway Klub 2 12 2 19 7,00 6,33
24746 Matias Nielsen Esbjerg Motor Sport Speedway 3 11 2 6 2,91 2,18
24989 Kasper Andersen Grindsted Speedway Klub 1 5 1 6 5,60 4,80
25155 Emil Pørtner Brovst Speedway Club 3 14 4 15 5,43 4,29
25245 Patrick Hansen Glumsø Speedway 1 6 1 6 4,67 4,00
26230 Jason Jørgensen Fjelsted Speedway Klub 2 10 2 8 4,00 3,20
27701 Kevin Wölbert Slangerup Speedway Klub 1 6 0 9 6,00 6,00
27758 Tim Sørensen Outrup Speedway Club 2 8 2 8 5,00 4,00
27927 Jonas Knudsen Skærbæk Motor Klub 1 1 0 0 0,00 0,00
27928 Mads Hansen Skærbæk Motor Klub 1 3 0 2 2,67 2,67
28409 Emil Engstrøm Grindsted Speedway Klub 2 6 1 2 2,00 1,33
28943 Sebastian Mortensen Holsted speedway Klub 2 0 0 0 0,00 0,00
29064 Mark Beyer Esbjerg Motor Sport Speedway 1 0 0 0 0,00 0,00
29456 Marius Nielsen Glumsø Speedway 3 1 0 0 0,00 0,00
29583 Jannik Sørensen Esbjerg Motor Sport Speedway 1 1 0 0 0,00 0,00
30491 Jonas Seifert Slangerup Speedway Klub 1 5 1 6 5,60 4,80
32549 Benjamin Basso Vissenbjerg Bred Motor Klub 2 2 0 1 2,00 2,00
34064 Kenneth Jürgensen Grindsted Speedway Klub 1 0 0 0 0,00 0,00
36246 Emil Breum Holsted speedway Klub 2 0 0 0 0,00 0,00
36704 Jonas Jeppesen Holsted speedway Klub 1 6 1 12 8,67 8,00
42125 Edward Mazur Slangerup Speedway Klub 2 9 0 7 3,11 3,11
51980 Adam Ellis 1 6 0 9 6,00 6,00
52708 Bartosz Zmarzlik Slangerup Speedway Klub 1 7 0 21 12,00 12,00
52755 Jaimon Lidsey Grindsted Speedway Klub 1 6 1 10 7,33 6,67
52799 Theo Pijper Esbjerg Motor Sport Speedway 1 4 2 3 5,00 3,00
68057 Luke Becker Esbjerg Motor Sport Speedway 2 14 0 13 3,71 3,71