DMU Forretningssystem
Ranglister
Sortering ... vent venligst
Licens Navn Klub Antal løb Antal heat Antal bonus point Antal point Snit med bonuspoint Snit uden bonuspoint
3079 Nicki Pedersen Grindsted Speedway Klub 4 23 4 55 2,565 2,391
7549 Mikkel Andersen Vojens Speedway Klub 1 6 0 6 1,000 1,000
9453 Nicklas Aagaard Esbjerg Motor Sport Speedway 1 4 0 3 0,750 0,750
11929 Peter Kildemand Fjelsted Speedway Klub 4 24 3 28 1,292 1,167
12169 Nicolai Klindt Outrup Speedway Club 3 19 3 26 1,526 1,368
12519 Rene Bach Holsted speedway Klub 4 24 6 41 1,958 1,708
13037 Niels-Kristian Iversen Esbjerg Motor Sport Speedway 4 25 6 42 1,920 1,680
13291 Oliver Berntzon Vojens Speedway Klub 1 5 0 5 1,000 1,000
13677 Kenneth Bjerre Grindsted Speedway Klub 4 24 4 37 1,708 1,542
15276 Mathias Pollestad Grindsted Speedway Klub 1 6 1 9 1,667 1,500
15348 Jason Doyle Outrup Speedway Club 2 13 3 27 2,308 2,077
15887 Anders Thomsen Vojens Speedway Klub 5 27 4 54 2,148 2,000
16472 Michael Jensen Slangerup Speedway Klub 2 9 2 16 2,000 1,778
17473 Niklas Jakobsen Esbjerg Motor Sport Speedway 3 9 2 5 0,778 0,556
19652 Bastian Borke Silkeborg Speedway Club 1 3 0 1 0,333 0,333
20213 Rasmus Jensen Holsted speedway Klub 4 22 3 40 1,955 1,818
20216 Mikkel Michelsen Slangerup Speedway Klub 1 7 2 12 2,000 1,714
20880 Villads Nagel Glumsø Speedway 1 2 0 0 0,000 0,000
21704 Michael Thyme Munkebo Speedway Club 1 3 0 1 0,333 0,333
21850 Sam Jensen Vojens Speedway Klub 3 10 2 9 1,100 0,900
23098 Andreas Lyager Slangerup Speedway Klub 3 20 4 30 1,700 1,500
24342 Frederik Jakobsen Fjelsted Speedway Klub 4 25 1 47 1,920 1,880
24746 Matias Nielsen Esbjerg Motor Sport Speedway 4 25 5 49 2,160 1,960
27758 Tim Soerensen Outrup Speedway Club 3 19 3 29 1,684 1,526
27927 Jonas Knudsen Vojens Speedway Klub 1 6 1 3 0,667 0,500
27928 Mads Hansen Vojens Speedway Klub 6 39 4 64 1,744 1,641
30491 Jonas Seifert-Salk Slangerup Speedway Klub 3 17 5 21 1,529 1,235
32549 Benjamin Basso Vissenbjerg Bred Motor Klub 4 24 4 36 1,667 1,500
33887 Kacper Woryna Outrup Speedway Club 1 6 2 12 2,333 2,000
35864 Rasmus Pedersen Fjelsted Speedway Klub 4 14 2 6 0,571 0,429
36246 Emil Breum Esbjerg Motor Sport Speedway 2 11 0 11 1,000 1,000
36695 Patryk Dudek Slangerup Speedway Klub 2 14 1 20 1,500 1,429
36704 Jonas Jeppesen Esbjerg Motor Sport Speedway 4 25 1 39 1,600 1,560
36721 Andzejs Lebedevs Fjelsted Speedway Klub 2 12 1 28 2,417 2,333
36830 Timo Lahti Holsted speedway Klub 4 25 5 51 2,240 2,040
37016 William Drejer Slangerup Speedway Klub 2 8 0 8 1,000 1,000
37106 Przemyslaw Pawlicki Grindsted Speedway Klub 4 25 5 59 2,560 2,360
37761 Jesper Knudsen Vojens Speedway Klub 5 27 4 26 1,111 0,963
38847 Rune Thorst Glumsø Speedway 4 22 3 13 0,727 0,591
39245 Jacob Thorssell Holsted speedway Klub 4 24 4 41 1,875 1,708
39317 Nicolai Heiselberg Outrup Speedway Club 2 8 0 5 0,625 0,625
39483 Bastian Pedersen Holsted speedway Klub 4 17 2 12 0,824 0,706
50228 David Bellego Grindsted Speedway Klub 1 6 1 7 1,333 1,167
51022 Keynan Rew Vojens Speedway Klub 4 23 2 31 1,435 1,348
51980 Adam Ellis Outrup Speedway Club 1 6 1 8 1,500 1,333
52281 Marcin Nowak Vojens Speedway Klub 4 24 4 30 1,417 1,250
68057 Luke Becker Esbjerg Motor Sport Speedway 2 13 2 21 1,769 1,615
70525 Mateusz Cierniak Fjelsted Speedway Klub 2 13 2 23 1,923 1,769
70564 Jakub Miskowiak Outrup Speedway Club 2 10 0 14 1,400 1,400
70720 Bartlomiej Kowalski Slangerup Speedway Klub 1 7 0 11 1,571 1,571
70744 Damian Ratajczak Grindsted Speedway Klub 1 3 0 3 1,000 1,000